Styl Art Deco: dva moderní interpretace

Styl Art Deco: dva moderní interpretace

stylu art deco moderní obývací stěna deco pohovka tabulka'angle

The Art DecoJe všeobecně známé a snadno rozpoznatelné. Synonymem pro luxus a exkluzivitu, se vyznačuje geometrickými liniemi, živými, intenzivními barvami.


To je často nazýváno „retro“ a „vintage“. V současné době stále ovlivňuje architekturu a moderní design. Dnes představujeme dva moderní apartmány a jejich interiéry vybaveny v tomto designovém stylu. Chcete-li pozvat duchu Art Deco v tobě, bude naše galerie vám nějaké nápady, jak uspět.

The Art Deco-style: současný výklad

stylu art deco z pohovky'angle gris coussins tableau mur

Někteří kritici tvrdí, že Art Deco není umělecké hnutí nebo proud, ale výraz lidského pokroku z hlediska estetiky a technologie. Objevit poprvé v 1910s, několik let Art Deco je celosvětový úspěch. Pod pojmem „art deco“ pochází ze zkratky „dekorativní umění“. To bylo jen v roce 1960, že „art deco“ objevil. Není těžké rozeznat tento design ve stylu, který je charakteristický svým gobelíny, ozdobné předměty v ušlechtilých materiálů a obrazů. Art deco může být minimalistický, ale ve svém tradičním kontextu, to není příliš často. V obou moderní interiéry, které budeme prezentovat na vás, to může ještě být popsán jako minimalistické. To je často vnímáno jako „boutique“ stylu, se silnou přítomností objektů a tvarů. V moderním designu, je reprezentován omezený počet objektů: židle, stůl, dekorační předměty, obrazy a další. Obecně platí, že art deco zobrazuje chuť kvalitních materiálů, drahé a exotické včetně jednoho zjistí alabastr, slonoviny, dřeva a bronzu, mosazi a skla.

Contemporary Living Room Art Deco design inspirovaný Smidt Studio

moderní art deco zeď art myšlenka gauče'angle gris coussins tapis de sol

První byt, který budeme předkládat je navržen běloruská společnost Smidt Studio. Důraz v tomto interiéru je téma zvolil barvy: žluté a fialové. Některé položky zůstávají klasické a rajoutent vinobraní dotek: dřevěné dveře, podlahy, tmavé knihovny dřeva. Ve stejné době, moderní nábytek osvěží prostor a dělá to více moderní.

Velký tmavého dřeva knihovna klasického stylu

stylu art deco moderní jídelna, knihovna, dřevo šedá pohovka

Jídelna je otevřena pro bydlení. Zde najdeme stejné barvy a mix velmi úspěšného stylu židle druhu Art Deco fialové židle v kombinaci s dřevěným stolem v klasickém designu a dvěma zavěšenými světly moderní minimalistický design.

Jídelna

stylu art deco jídelna židle Art Deco idea svítidlo odpružení

Většina z dekorativních předmětů jsou jednoduchá, někdy metal. Ušlechtilých materiálů nejsou chybí, ale jejich přítomnost je velmi mírný: to je klíčem k rozvoji a úspěšné interiérového designu.

V obývacím pokoji konferenční stolek zdobí svícen navržený Fritz Nagel

Modern art deco obývací pokoj rozkládací polštáře koberec grafický vzor stolní dřevěná podlaha místnosti

Šedý koberec prázdné geometrický vzor zdobí půdy potažené dřevěné parkety. Je to také prvek, který definuje obývací pokoj a jídelnu. Na konferenčním stolku je umístěn kovový svícen navrženou Fritz Nagel.

Osvětlení v obývacím pokoji rajoutent dotek elegance a moderního

art deco křeslo interiér ve stylu art deco jídelní stůl

Tento interiér je úspěšnou kombinací moderní a art deco: autentických předmětů, moderním nábytkem, originální dekorace a mírných barvami. Pokračovat v prohlídce u vchodu do tohoto krásného bytu s papírové stěny malovaným květinovým motivem se odráží v zrcadle pravé části snímku níže:

Úspěšná manželství, moderní interiér

moderní art deco designu stojací lampa šedá bílý koberec

Jeden z prvních prvků, které mohou být viděny, jakmile z nich je v obývacím pokoji je jasná půda pokrytá bílým mramorem. V pravém dolním rohu, dřevěný stolek natřený na šedo a stolice ve stejnou fialovou barvu najdeme obývací pokoj a jídelna byly pečlivě nainstalován.

Velké hale s mramorovou podlahou povlakem

Art Deco mramorová dlažba vstup design nábytku

Stěna nad stolku zdobí malby abstraktního umění. Svítidla jsou odlišné ve stylu průmyslové styl Svítidlo je zavěšen nad stolem, zatímco všichni podél stropu, vidíme velké světla v obdélníkovém a bílým světlem jsou spíše moderním prvkem. Stěna je oblečena do květinové tapety: A musí pro interiér postavený ve stylu Art Deco. Tentokrát mix moderního a autentická je opět velmi úspěšný!

Boční stůl a židle purpurové

dřevěný nábytek entry mramorová podlaha nátěr stolek'appoint papier peint motif floral

Ve vstupní hale je velmi velký a prostorný, otevřený jídelna

Vstupní zem mramorový stůl'appoint canapé luminaire idée

Kuchyň je vybavena propracovaným stylem a mramorovou tmavě šedá s bílým dřevěným kuchyňského nábytku.

Dřevo a mramor kuchyně

mramor kuchyňské linky bílý nábytek dřevo konstrukce dřevěné podlahy

V kuchyni je velký, prostorný a plný světla. Bílý dřevěný kuchyňský nábytek je na první pohled nic zvláštního. Vskutku, geometrické linie aby se do luxusního a elegantního položky.

Bílý nábytek

mramor pultu kuchyňský nábytek dřevěný nábytek idea

kovové předměty a keramické hrnce jsou tradiční volba, pokud jde o Art Deco inspirované dekor.

Dekorace a keramické hrnce

mramor kuchyňské pracovní desky nápad dřevo design nábytku

V kuchyni je světlý, prostorný a originálním designem

kuchyňské art deco idea mramor pultu Design

Druhý apartmán k návštěvě byl navržen firmou Bach Nguyen. Jeho interiér je eklektický s klasickými prvky a moderní Art Deco dotkne Scandinavian inspiraci. Tento byt je velmi prostorný a je 147m². Přesto, že byl postaven v minimalistickém způsob, jak optimalizovat a učinit ještě více místa. To vysvětluje absenci velkého objemného nábytku a dekoru mírné.

Interiér zařízený ve stylu Art Deco prvky a dobových prvků

stylu art deco design kuchyně art deco křeslo lavice idea

V kuchyni Nábytek je jemný prach, modrá, zatímco jídelní stůl ve středu, který také funguje jako centrální ostrov, je obklopen židlemi a styl lavičku Ludvíka XVI. Krásný malý kvetoucí strom zdobí mycí prostor centrálního ostrova.

Pohovka modré a abstraktní umění

moderní design interiéru pohovka modrá koberec nástěnná výzdoba stolek konferenční stolek

V ložnici

ložnice wall art deco stylu dřevodekor idea

V ložnici je také vybaven a vyzdoben v světle modrý prášek, stejný našel v kuchyni. Vytváří uklidňující, relaxační atmosféru a životně důležité pro obě strany. Krásný detail nad čelo postele a stolu Art Deco kombinovat s krásně moderní svítidla.

Stěna s černou a bílou tapetu inspirace Art Deco

ložnice dekorace nápad tapeta černá bílá zeď

Tento byt krásně snoubí moderní design prvků, nábytku ovlivněných francouzským designem a největších tvůrců a designérů současných objektů.


Patridge Family Strip Down -- Cmon Get Happy

Related news


– 2016 44

Anpassade garderobsdörrar för att dekorera inredningen

These are the most common excuses for not working out

Blac Chynas Booty Pop Is Full o Poop

Remodelarea săptămânii:cum să echipeze în mod corespunzător o casă din două piese într-o casă de panouri

Team America -- You Know Who LOVED the Movie MAAATT DAAAMON

Kate Middleton steps out in canary yellow dress at Wimbledon

pod schodami buty magazynowych – jest to wygodne

K-Fed Throws a Bitch-Slap

Styl Art Deco: dva moderní interpretace